www.fatsaosb.com.tr

Ordu Valisi Muammer Erol'dan Fatsa OSB'ye Ziyaret


Ordu Valisi Muammer Erol'dan Fatsa OSB'ye Ziyaret

Ordu Valisi Muammer Erol, Fatsa Organize Sanayi Bölgesini ziyaret ederek, Müteşebbis Heyet ile bir araya geldi.

 

Ziyarette, Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Fatsa Organize Sanayi Bölgesi Başkan Vekili Tayfun Karataş ile Fatsa OSB Müdürü Olgun Topkaya tarafından bir sunum yapılarak, Fatsa OSB’nin kuruluşundan bugüne kadarki gelişim süreci hakkında Vali Muammer Erol’a bilgi verildi. 

 

Müteşebbis Heyeti oluşturan iş insanlarının karşılaştığı sorun, sıkıntı ve taleplerini de dinleyen Vali Erol, katma değeri yüksek ürünler üretmeleri için iş insanlarından AR-GE çalışmalarına ağırlık vermelerini istedi.

 

Vali Muammer Erol, toplantı sonrasında, Fatsa OSB’de faaliyet ve üretim yapan Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası üye firmaları Lider Bentonit, MCL Bentonit, Teos Nakış Baskı Tekstil, Misa Kalıp, Maya Sera Balık Ağı Fabrikası, Beydemir Tekstil, Aydın Kontrplak, FGA Tekstil, Erateks işletmelerini ziyaret etti.

 

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Karataş, "Sayın Valimize bugün Organize Sanayi Bölgemizi tanıttık. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Karadeniz Bölgesinin önemli bir değerine dönüşmüş Fatsa Organize Sanayi Bölgemizi daha da büyütmek ulaştığımız başarıların dha fazlasını elde etmek, ihracatımızı, istihdam sayımızı arttırmak için Sayın Valimizle koordinasyon içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz." dedi.

Haber: FATSO